Балкан Механизми големи за кауч GM117-30

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 12 пара (лево и десно)
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM117-30
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Балкан Механизми големи за кауч GM117-30 (сет 12 пара лево и десно)
Пакување: 12 пара (лево и десно)

Превземи спецификација


Превземи спецификација


Превземи спецификација


Превземи спецификацијаНапиши мислење