Механизам за база (амортизер) со заклучување GM303 БЕЗ АМОРТИЗЕР

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: сет 20 пара (лево и десно) БЕЗ АМОРТИЗЕР
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM303
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Механизам за база (амортизер) СО заклучување GM303 (сет 20 пара лево и десно)  БЕЗ АМОРТИЗЕР

Пакет: сет 20 пара (лево и десно) БЕЗ АМОРТИЗЕР

МОЖЕ ДА СЕ МОНТИРА АМОРТИЗЕР ОД 450N - 750N - 1200N - 1500N


Превземи спецификација

Превземи спецификација

Превземи спецификација

Превземи спецификација

Напиши мислење