• Механизам за француски лежај големи GM305

Механизам за француски лежај големи GM305

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 30 пара (лево и десно)
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM305
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Механизам за француски лежај големи GM305 (30 пара лево и десно)

Пакет: 30 пара (лево и десно)


Превземи спецификација

Превземи спецификација

Превземи спецификација

Напиши мислење