• Еластична Гуртна 5cm-3 линии GM167-305

Еластична Гуртна 5cm-3 линии GM167-305

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 100 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM167-305
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Еластична Гуртна 5cm-3 линии GM167-305 (1 ролна = 100 метри)

Пакет: 1 ролна = 100 метри

Напиши мислење