• Пневматичен Алат за Хефталици GM145-80

Пневматичен Алат за Хефталици GM145-80

Достапни опции

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM145-80
Потекло:
Кина / Kinë
  • Брза испорака на адреса

Share

Пневматичен Алат за Хефталици GM145-80 (1 парче)

Пакет: 1 парче

Напиши мислење