• Бесшумен Најлон за Перници GM194

Бесшумен Најлон за Перници GM194

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 37 кг
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM194
Потекло:
Италија / Itali
  • Брза испорака на адреса

Share

Бесшумен Најлон за Перници GM194 (1 ролна = 37 кг)

Пакет: 1 ролна = 37 кг


Напиши мислење