• Ретекс - GM127-30

Ретекс - GM127-30

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 500 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM127-30
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Ретекс - GM127-30

1 ролна = 500 метри;

Тежина 30 гр/м2 / 24кг. ;

Ширина:160cm;

Боја:Бела(White)

Пакет: 1 ролна = 500 метри; Тежина 30 гр/м2 / 24кг. ; Ширина:160cm

Напиши мислење