• Ретекс - GM127-70

Ретекс - GM127-70

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 200 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM127-70
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Ретекс - GM127-70 (1 ролна = 200 метри)

Тежина 70 гр/м2 / 22.40 кг. ;

Ширина:160cm;


Пакет: 1 ролна = 200 метри; Тежина 70 гр/м2 / 22.40 кг. ; Ширина: 160cm

Напиши мислење