• Декоративен Ретекс 125гр/м2 Gm180 Beige

Декоративен Ретекс 125гр/м2 Gm180 Beige

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 100 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gm180 Beige
Потекло:
Чешка / Çeke
  • Брза испорака на адреса

Share

Декоративен Ретекс 125гр/м2 Gm180 Beige  (1 ролна = 100 метри)

Ширина: 160cm

Антибактериска

Пакет: 1 ролна = 100 метри

Напиши мислење