• Антилизгав Ретекс 125гр/м2 Gm185 Brown

Антилизгав Ретекс 125гр/м2 Gm185 Brown

Достапни опции

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gm185 Brown
Потекло:
Чешка / Çeke
  • Брза испорака на адреса

Share

Антилизгав Ретекс 125гр/м2 Gm185 Brown (1 ролна = 100 метри)

Ширина: 155cm

Антибактериска

Пакет: 1 ролна = 100 метри


Напиши мислење