• Постава за Чичек Трака GM197-B-црна

Постава за Чичек Трака GM197-B-црна

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 100 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM197-B
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Постава за Чичек Трака GM197-B-црна (1 ролна = 150 метри)

Ширина: 160cm

Пакет: 1 ролна = 100 метри

*Цената е за една ролна


Напиши мислење