• Екстрафор Штеп Бортна 25mm GM196

Екстрафор Штеп Бортна 25mm GM196

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 100 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM196
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Екстрафор Штеп Бортна 25mm GM196 (1 ролна = 100 метри)

Ширина:2.5 cm

Пакет: 1 ролна = 100 метри


Напиши мислење