• Восочен Конец 1.2мм  Gm191

Восочен Конец 1.2мм Gm191

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 400 метри
330ден.
Без данок: 280ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Gm191

  • Брза испорака на адреса

Share

Восочен Конец 1.2мм  Gm191 (1 ролна = 400 метри)

Дебелина: 1.2mm

Пакет: 1 ролна = 400 метри

Напиши мислење