• Зигзаг Валoпруга GM164 10kg

Зигзаг Валoпруга GM164 10kg

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна=46 +- метри, тежина: 10 кг.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM164
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Зигзаг Валoпруга GM164

Тежина: 10 кг.

Пакет: 1 ролна=46 +- метри, тежина: 10 кг. NETO


Напиши мислење