• Пластик Клипс во Лента за Валопруга GM162

Пластик Клипс во Лента за Валопруга GM162

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 2200 парчиња
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM162
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Пластик Клипс во Лента за Валопруга GM162 (1 ролна = 2200 парчиња)

Средно растојание: 10 cm

Пакет: 1 ролна = 2200 парчиња


Превземи спецификација


Превземи спецификација


Превземи спецификација


Напиши мислење