• Џепни Федери GM168

Џепни Федери GM168

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна = 15 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM168
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Џепни Федери GM168 (1 ролна)

Ширина: 55 cm 

Висина: 10 cm

Пакет: 1 ролна = 15 метри


Напиши мислење