Пенаст Профил за Рамки GM178-140

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна= 200 метри
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM178-140
Потекло:
Германија/Gjermani
  • Брза испорака на адреса

Share

Пенаст Профил за Рамки GM178-140 (1 ролна = 200 метри)

Дебелина: 13.0mm

Пакет: 1 ролна= 200 метри


Превземи спецификација

Превземи спецификација

Напиши мислење