Филц GM323

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: 1 ролна / 25 mt
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GM323
Потекло:
Турција/Turqi
  • Брза испорака на адреса

Share

Филц GM323 (1 ролна )

Пакување: 1 ролна

1 ролна содржи 25mt.

ширина: 200 см

800gr пресован

Напиши мислење