Акустичен сунѓер Acoustic Foam

Достапни опции

Пакет
Пакет содржи: табла - 2 m2 (100cm X 200cm) СУНЃЕРОТ МОЖЕ ДА БИДЕ ВО ДРУГА БОЈА НЕСЕ БАЗИРАЈТЕ НА СЛИКА
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Akustik
Потекло:
Македонија / Maqedoni
  • Брза испорака на адреса

Share

Акустичен сунѓер Acoustic Foam

Пакување:  2 m2 (100cm X 200cm)

*Сунѓерот се продава на табла

**ОВОЈ СУНЃЕР МОЖЕ ДА БИДЕ ВО ДРУГА БОЈА НЕСЕ БАЗИРАЈТЕ НА СЛИКА

***АКО ВИЕ ВАЖНА БОЈА ТОГАШ ПОБАРАЈТЕ НАС

Напиши мислење